DUYURULAR

05.01.2017:    Projenin montajları tamamlanmış olup, 2017 yılı Ocak ayı içerisinde tüm akıllı kartlar tamamlanıp, 9 Ocak'tan itibaren dağıtılmaya başlanacaktır. Akıllı Kartlar ilgili birim ve fakültelere gönderilecek; personel/öğrenci eski kartlarını teslim edip yeni kartlarını imza karşılığı alabileceklerdir. Kampüste bütün bu işlemler BAUN Kart Merkezi tarafından yürütülecektir.

*********************************************************************************************************************

28.11.2016:    Akıllı Kart Sistemi için fotoğraf göndermeyen akademik ve idari personelin;5 Aralık 2016 pazartesi günü mesai saati bitimine kadar fotoğraflarını mutlaka ulaştırmaları gerekmektedir. Gerekli detaylı bilgi aşağıdadır.

Tüm Akademik ve İdari Personelin Dikkatine; Üniversitemizde yakın bir tarihte Akıllı Kart Sistemi'ne (AKS) geçiş yapılacaktır. AKS ile birlikte kampüs ve okul girişleri ile yemekhane geçişlerinde kullanılacak ve aynı zamanda personel kimlik kartı yerine geçecek kimlik kartlarının basılabilmesi için tüm akademik ve idari personelin fotoğraflarına ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm personelin fotoğraflarını, kadrosunun bulunduğu birim yöneticisine 5 Aralık 2016 mesai bitimine kadar iletmesi rica olunur.
- Çağış Kampüsü Merkez Yemekhanede fotoğraf çekimi ya da tarama hizmeti verilmektedir. İsteyen personel buradan yararlanabilir. Burada fotoğraf çektirmiş olan personelin, birim yönetimine tekrar fotoğrafını vermesine gerek yoktur. Ancak bu konuda birim yöneticisine gerekli bilgilendirmeyi yapması gerekmektedir.
- Görevlendirme ile farklı birimlerde çalışan personel, fotoğrafını kadrosunun bulunduğu birime teslim etmelidir. - İstenen fotoğraflar Balıkesir Üniversitesi bünyesinde çalışan kadrolu personel için geçerlidir. Farklı kurumlardan, görevlendirme yoluyla gelenlerin fotoğrafları bu kapsama dahil değildir.
Fotoğrafların yakın bir tarihte çekilmiş olması (yüksek çözünürlükte) ve dijital olarak (dosya adı T.C kimlik numarası olacak - 30695224800.jpg gibi) teslim edilmesi gerekmektedir. Fotoğrafların kimlik kartında kullanıma uygun olacak şekilde (ekte görüldüğü gibi) olması rica olunur.
Birim yöneticileri, 5 Aralık 2016 tarihine kadar toplanan fotoğrafları kart@balikesir.edu.tr e-posta adresine göndermelidir.